KONST / Litografier / Färglitografi 12533209
nr 1253 3209
Axel Olson
(1899-1986), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 173/260. Motivet: 39x53 cm
Axel Olson, svensk bildkonstnär född 1899, död 1986.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 maj 2019
kl 18:51:06
6/5 16:32:09